[fullwidth background_color=”” background_image=”http://olejarniakolodziejewo.pl/wp-content/uploads/2016/08/bgo1.png” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”40″ padding_bottom=”40″ padding_left=”” padding_right=”” hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” menu_anchor=”” class=”” id=””][fusion_text]

Oleje dostarczane są firmą kurierską. Butelki przed wysyłką pakowane są w specjalne termiczne opakowania styropianowe w celu ochrony oleju przed uszkodzeniem, ciepłem oraz działaniem promieni słonecznych przez co zachowują swoje cenne wartości.

Oleje tłoczymy w bardzo małych partiach, aby zawsze były świeże. Dlatego czas oczekiwania na przekazanie produktu kurierowi lub odbiór osobisty na miejscu może wydłużyć się do 4 dni roboczych (osobę dokonującą zamówienia zawsze informujemy w krótkim czasie kiedy przewidujemy wysyłkę). Oleje wysyłane są od poniedziałku do czwartku. Nie wysyłamy w piątek ponieważ, znając sposób działania firmy kurierskiej, nie chcemy aby oleje zalegały przez weekend w magazynie firmy kurierskiej.

Koszt wysyłki:

– przedpłata 9,90 zł

– za pobraniem 14,90 zł

– darmowa wysyłka przy zakupach od 199 zł

Zapraszamy do bezpłatnego odbioru osobistego zamówień pod adresem: 88-160 Kołodziejewo, Kwiatowa 3. Dzięki tej opcji oszczędzasz na wysyłce. Poinformujemy Cię o terminie odbioru Twojego zamówienia które zostanie profesjonalnie zapakowane i będzie czekać na Ciebie w naszej lodówce.

[/fusion_text][/fullwidth]

Leave a Comment

Your email address will not be published.