Oleje dostarczane są firmą kurierską. Butelki przed wysyłką pakowane są w specjalne termiczne opakowania styropianowe w celu ochrony oleju przed uszkodzeniem, ciepłem oraz działaniem promieni słonecznych przez co zachowują swoje cenne wartości.

Oleje tłoczymy w bardzo małych partiach, aby zawsze były świeże. Dlatego czas oczekiwania na przekazanie produktu kurierowi lub odbiór osobisty na miejscu może wydłużyć się do 4 dni roboczych (osobę dokonującą zamówienia zawsze informujemy w krótkim czasie kiedy przewidujemy wysyłkę). Oleje wysyłane są od poniedziałku do czwartku. Nie wysyłamy w piątek ponieważ, znając sposób działania firmy kurierskiej, nie chcemy aby oleje zalegały przez weekend w magazynie firmy kurierskiej.

Koszt wysyłki:

– przedpłata 9,90 zł

– za pobraniem 14,90 zł

– darmowa wysyłka przy zakupach od 199 zł

Zapraszamy do bezpłatnego odbioru osobistego zamówień pod adresem: 88-160 Kołodziejewo, Kwiatowa 3. Dzięki tej opcji oszczędzasz na wysyłce. Poinformujemy Cię o terminie odbioru Twojego zamówienia które zostanie profesjonalnie zapakowane i będzie czekać na Ciebie w naszej lodówce.